Ceremonia e jashtëzakonshme e hapjes së Botërorit 2018

16:54 | 14 Qershor 2018

Organizimi ishte i jashtëzakonshëm, derisa festa çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”.

Është zhvilluar ceremonia hapëse e Botërorit “Rusi 2018”.

Aty morën pjesë këngëtari Robbie Williams dhe sopranoja ruse Aida Garifullina, përcjellë “Lajmi.net”.

Organizimi ishte i jashtëzakonshëm, derisa festa çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”. /Lajmi.net/