Çënari flet shqip, u dërgon puthje gjithë shqiptarëve (Foto)

Aktori turk Tolgahan Sayisman ka hyrë në mesin e emrave më të përfolur në mediet shqiptare pas martesës me Almeda Abazin.

ShowBiz

23/08/2017 18:05

Ai shpeshherë ka bërë veprime të ndryshme me të cilat ka fituar zemrën e gjithë shqiptarëve, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai dhe Almeda kanë publikuar një video në rrjete sociale, përmes të cilës Tolga i dërgon puthje të gjithëve në Shqipëri.

“Ju puthë shumë fort, Shqipëria”, thotë aktori në gjuhën shqipe, të njëjtën video e ripostoi edhe Almeda. /Lajmi.net/