‘Çënari’ dhe Almeda Abazi po e shijojnë këtë pamje përrallore – Lajmi.net
‘Çënari’ dhe Almeda Abazi po e shijojnë këtë pamje përrallore
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:11, 16 April 2018
Janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media.

Ish-miss Shqipëria dhe aktori turk Tolgahan Sayisman po shijojnë lidhjen e tyre si të martuar edhe atë në ambiente tejet përrallore, shkruan lajmi.net

Së fundmi kanë publikuar një Instastory ku shihen përballë një ambienti të tillë pran detit.

Dyshja raportet e afërta miqësore mes vete kanë pasur shumë herët mirëpo shpejt e kanë kuptuar se janë për njëri-tjetrin.

Këtë e patën thënë në një intervistë e cila ka qenë e para për ta për mediat e Shqipërisë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO