Celine Dion, në ekran si aktore

Celine Dion do të shfaqet në ekran si aktore.

ShowBiz

29/10/2020 15:37

Këngëtarja e famshme, Celine Dion, së fundmi është angazhuar edhe si aktore, shkruajnë mediat e huaja transmeton lajmi.net.

Në angazhimin e saj si aktore do ta ketë mundësinë të bashkëpunojë me Sam Heughan dhe Priyanka Chopra.

Filmi në fjalë është një ribërje e realizimit gjerman, “SMS Fur Dich”, që është bazuar në librin e Sofie Cramer./Lajmi.net/