Cardi B sjell në jetë vajzën e saj – Lajmi.net
Cardi B sjell në jetë vajzën e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:46, 12 July 2018
Cardi B ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Bëhet fjalë për një vogëlushe e cila ka ardhur në jetë ditën e djeshme më datë 10 korrik.

Vajza do të quhet Kulture Kiari. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperja nëpërmjet një postimi pak minuta më parë në Instagram ku tregonte gjithashtu dhe emrin e fëmijës së saj të parë me partnerin Offset.

“Kulture Kiari Cephus”  është emri i vajzës së sapolindur, emër i cili vjen nga “Culture/Kulturë” titulli i albumit të parë të Migos, grupit ku bën pjesë Offset.

Cardi B zgjodhi që ta m bante të fshehtë fillimisht shtatzëninë derisa i surprizoi të gjithë kur u shfaq me barkun e rrumbullakosur në një episodi të “Saturday Night Live”.lapsi

Kulture :’)…no better feeling ❤️🌸

A post shared by Cardi B Official IG (@iamcardib) on

Kulture Kiari Cephus 07/10/18🎀🌸 @offsetyrn

A post shared by Cardi B Official IG (@iamcardib) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO