Të Infektuar: 9274

Të Shëruar: 5190

Të Vdekur: 296

Carabao Cup: Tërhiqet shorti për raundin e dytë

23:46 | 13 Gusht 2019

Është tërhequr shorti për raundin e dytë në Carabao Cup.

Carabao Cup do të dhurojë përballje interesante në raundin e dytë të saj.

Në shortin e hedhur të martën në mbrëmje, skuadrat pjesëmarrëse në raundin e dytë, kanë mësuar kundërshtarët e tyre.

Një nga ndeshjet më interesante në këtë raund do të jetë ajo mes Newcastle United dhe Leicester Cityt, por edhe mes Leeds United dhe Stoke City.

Ndeshjet e këtij raundi do të zhvillohen më 16 gusht./Lajmi.net/