Të Infektuar: 67.906

Të Shëruar: 59.174

Të Vdekur: 1.587

Capital T vazhdon të shijojë pushimet

22:25 | 23 Shkurt 2021

Foto: Capital T/Instagram

Këngëtari ka ditë që ka shkuar në pushime luksoze.

Ai ka qenë aktiv me postime nga atje duke treguar vendin se ku është duke qëndruar, shkruan lajmi.net.

Përmes fotografive dhe videove, Capital T ka zbuluar hapësirën se ku po i kalon pushimet duke filluar nga plazhi, ushqimi dhe hoteli.

Edhe së fundi, ka ndarë me ndjekësit  e tij një foto të cilën e ka shoqëruar me një thënie motivuese ashtu siç bën shpesh herë ai.

“Njerëzit e heshtur kanë mendjen më të lartë”, ka shkruar Kapo.

Ndryshe, këngëtari nuk e ka bërë të ditur se me kë ka shkuar në pushime./Lajmi.net/