Capital T sjell ‘Qka don ajo’ (Video)

Capital T ka lansuar me videoklip bashkëpunimin 'Qka don ajo' me Gent Fatalin.

ShowBiz

10/08/2015 10:34

Reperi Capital T ka lansuar këngën më të re.

Kënga është bashkëpunim me reperin tjetër Gent Fatali ndërsa ka titullin ‘Qka don ajo’. Tekstin e kanë shkruar vetë artistët ndërsa producent i është Mixey.

Kënga ka dalë me videoklip të realizuar nga PinkMoon dhe të drejtuar nga vetë Trimi./Lajmi.net

YouTube player