Capital T publikon pamje të reja nga vendi ku po pushon – Lajmi.net
Capital T publikon pamje të reja nga vendi ku po pushon
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:09, 11 January 2019
Capital T derisa po shijon suksesin e këngës së re, ka vendosur të pushojë për disa ditë.

Capital T në rrjete sociale ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, në të cilat sjell pamje nga vendi ku po pushon, shkruan lajmi.net.

Reperi po shijon në maksimum pushimet dimërore, ndërsa për dallim prej shumë emrave të njohur, ai ka zgjedhur një vend me borë për t’u relaksuar.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Capital T është “Filma”, ndërsa ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO