Capital T poston foto me një vajzë misterioze: Je gjithçka që shoh

9:29 | 19 Qershor 2019

Capital T bëri kureshtar fansat e tij me fotografinë e fundit.

Capital T ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaqet pranë një vajze, shkruan lajmi.net.

Por, reperi nuk ia ka zbuluar fytyrën vajzës me të cilën u fotografua, duke bërë të gjithë të dyshojnë se është në një lidhje dashurie, por që mund të jetë edhe ndonjë skenë nga klipet e reja.

“I kam sytë te ti, je gjithçka që shoh”, ka shkruar Capital T.

Për ndryshe, “Mercy” titullohet projekti i fundit muzikor nga Capital T, këngë të cilën e solli në bashkëpunim me Moe Phoenix dhe Jumpa. /Lajmi.net/