Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Capital T: Kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat

19:52 | 22 Shtator 2019

Capital T ka një udhëzim për fansat e tij.

Capital T këtë të premte mbajti koncertin ‘Time Capsule’ një organizim ky që do mbete gjatë në mendjen e publikut shqiptar, shkruan lajmi.net.

Këngëtari kishte dhuruar spektakël me këngët e tij për mijëra të pranishëm, bashkë me të dhuruan performanca të mira edhe Yll Limani, Alban Skenderaj dhe Majki.

Tani me një postim të bërë në Instagram, Trimi falënderoi të gjithë të pranishmit dhe udhëzoj fansat e tij të mos heqin dorë nga ëndrrat e tyre pasi me punë gjithçka arrihet. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

— Kurr mos hiqni dore nga andrrat, faleminderit @albanskenderaj @majkaveli e @ylllimani qe e ndate skenen me mu do jem aty per ju sa here ju duhem faleminderit @connext_albania dhe faleminderit ekipit me t’cilet jemi lidh si nje familje sepse punuam me zemer dhe suksesi s’eshte vetem i imi edhe pse koncerti ishte i imi. faleminderit krejt juve qe ishit aty dhe deshmuat se shqiptaret kan potencial te organizojne dicka te nivelit boteror pa asnje gabim, jam shume i lumtur qe ne e beme kete gje dhe uroj qe te kete edhe shume koncerte tjera nga koleget e mi qe shume prej tyre krijojn muzike fantastike ?? kisha pase qef me m’tregu ne komente si e keni perjetu #TIMECAPSULE experience dhe faleminderit qe u bete pjese e endrres time. Ju dua KAPO

A post shared by Capital T (@truekapo) on