Cana largohet i dëshpëruar nga Lensi (FOTO)

Lorik Cana ishte njëra nga figurat tragjike të humbjes së Shqipërisë ndaj Zvicrës.

Sport

11/06/2016 20:58

Kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana, është larguar i dëshpëruar nga Lensi për në kampin e kuqezinjve.

Ai u ndëshkua me karton të kuq ndaj Zvicrës në minutën e 36-të, duke ia vështirësuar gjërat Kombëtares Shqiptare.

Në atë periudhë Shqipëria veçse ndodhej në disavantazh, andaj mungesa e një futbollisti bëri që edhe ndeshja të humbej 1:0 në fund.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.