Lorik Cana kujton kohërat kur babai i tij pushtonte Serbinë (FOTO)

Kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, mburret me sukseset e babait të tij, Agimit.

Sport

06/12/2016 16:30

Ai ka publikuar në Instagram një foto të një gazete shqiptare, që shkruante për fitoren e Prishtinës kundër Zvezdës në Beograd, 3:1.

Golin e parë për Prishtinën e realizoi pikërisht Agim Cana, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjakovari e konsideron fitoren e vitit 1983 në “Marakana”, si historike.

https://www.instagram.com/p/BNrCbDAlQRf/?taken-by=lorikcana

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.