Butrint Imeri në krahët e personit shumë të dashur për të

22:30 | 13 Gusht 2019

Butrint Imeri duket tejet i lumtur pranë personit më të dashur.

Këngëtari Butrint Imeri e ka dëshmuar se është një person shumë familjar, shkruan lajmi.net.

Ai, ani pse është tejet aktiv në muzikë dhe shumicën e kohës e kalon në studio e duke kënduar në mbrëmje të ndryshme, gjenë gjithmonë kohë për personat e zemrës.

Së fundmi e ka publikuar një foto me gjyshin dhe shihet i lumtur në krahët e tij./Lajmi.net/