Butrint Imeri djersin derisa performon, fansja afrohet dhe ia pastron kokën

Artisti shqiptar, Butrint Imeri është aktiv me koncerte dhe mbrëmje muzikore. Performancat e tij ndiqen nga një numër i madh i fansave, shkruan lajmi.net. E në rrjetin social “Tik-Tok”, është duke qarkulluar një video e këngëtarit ku një fanse kujdeset për të. Teksa ai po performonte, një fanse iu afrua dhe po ia pastronte ballin.…

ShowBiz

09/08/2022 13:03

Artisti shqiptar, Butrint Imeri është aktiv me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Performancat e tij ndiqen nga një numër i madh i fansave, shkruan lajmi.net.

E në rrjetin social “Tik-Tok”, është duke qarkulluar një video e këngëtarit ku një fanse kujdeset për të.

Teksa ai po performonte, një fanse iu afrua dhe po ia pastronte ballin.

Ndryshe, Butrinti është duke shijuar sukseset e projekteve të tij muzikore. /Lajmi.net/