Butrint Imeri ‘binjak’ me këngëtarin e njohur botëror (Foto)

Artisti kosovar Butrint Imeri ka ngjashmëri të madhe me këngëtarin e njohur nga grupi One Direction, Zyan Malik.

ShowBiz

05/03/2017 16:00

Përmes rrjeteve sociale, Butrinti është mjaft aktiv duke postuar foto nga çdo vend që shkon, shkruan lajmi.net.

Ai njihet si njëri ndër artistët e rinjë më të bukur të estradës sonë dhe si njëri ndër këngëtarët që ngjanë jashtëzakonisht shumë me Zyan Malik.

Ai së fundi ka sjellë këgën “Veç për mu.

Më poshtë mund t’i shihni disa foto ku ata duken shumë të ngjashëm./Lajmi.net/