Buta sjell këngën e re ‘’Pse ke ardh ktu’’

Buta e ka publikuar këngën e re.

ShowBiz

03/12/2018 22:07

Rep-artisti Buta e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

‘’Pse ke ardh ktu’’ titullohet kënga e re e Butës të cilës ai ia ka realizuar edhe videoklipin. Kujtojmë se kjo këngë është pjesë e albumit të tij ‘Vjeshte / Dimer ‘18’ të cilin reperi do ta promovojë nesër dhe materialin më pas mund ta ndiqni në emisionin ‘Mirage’ këtë të premte./Lajmi.net/

YouTube player