Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Bundesliga 2: Paqarada sërish startues, Halimi dhe Muslija në bankinë

12:24 | 23 Maj 2020

Leart Paqarada do ta nis nga minuta e parë ndeshjen që skuadra e tij Sandhausen e zhvillon kundër Regensburg në kuadër të Bundesliga 2, me fillim nga ora 13:00.

Në bankinë për këtë ndeshje, është lënë mesfushori Besar Halimi, i cili pritet të inkuadrohet në pjesën e dytë.

Në bankinë është lënë edhe Florent Muslija, në përballjen mes Osnabruck dhe Hannover.

Sanhausen – Regensburg

/Lajmi.net/