Bukuroshja e Artë

Derisa në botën e futbollit, atij të vërtetë, u kuptua mbrëmë se cili ishte ‘Topi i Artë’, çmim ky që i takoi tashmë futbollistit më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo, është koha për ta zgjedhur ‘Balon Rosa’, përkatësisht çmimi për të dashurën apo gruan më të mirë të futbollistëve. Ndoshta do t’ju shkojë mendja…

ShowBiz

14/01/2014 06:30

Derisa në botën e futbollit, atij të vërtetë, u kuptua mbrëmë se cili ishte ‘Topi i Artë’, çmim ky që i takoi tashmë futbollistit më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo, është koha për ta zgjedhur ‘Balon Rosa’, përkatësisht çmimi për të dashurën apo gruan më të mirë të futbollistëve.

Ndoshta do t’ju shkojë mendja tek Irina Shayk, e dashura e CR7, por modelja e bukur ruse nuk e fitoi këtë çmim të veçantë. Femra më seksi e futbollistëve është Natalie Weber, bashkëshortja e sulmuesit argjentinas, Mario Zarate, i cili në të kaluarën ka luajtur në Lazio dhe Inter. Për t’u bindur edhe ju vetë, ju ftojmë t’i shihni fotografitë e kësaj super femre.