Buffon zbulon nëse do të luajë për një ekip tjetër nga Serie A – Lajmi.net
Buffon zbulon nëse do të luajë për një ekip tjetër nga Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:04, 17 May 2018
Gianluigi Buffon nuk do të luajë për një tjetër ekip nga Serie A.

Gianluigi Buffon ka insistuar se nuk do të luajë për një tjetër ekip nga Serie A pas vendimit për largim nga Juventus.

Portieri ka njoftuar se do të zhvillojë ndeshjen e fundit si anëtar i “Bianconerëve” ndaj Veronas, të shtunën.

Por, e ardhmja e tij nuk do të jetë te një tjetër ekip nga Serie A, përcjell “lajmi.net”.

“Një tjetër klub në Serie A? Jo, as që bëhet fjalë, as në Genoa e as në Parma”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO