Bruno vjen me baladën e re “Zoti t’më vrasë” – Lajmi.net
Bruno vjen me baladën e re “Zoti t’më vrasë”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:07, 12 February 2019
Bruno ka sjell këngën e re.

Këngëtari nga Shqipëria, Bruno ka publikuar projektin e ri muzikor të zhanrit baladë, shkruan lajmi.net.

“Zoti t’më vrasë”, mban titullin kënga e re e Brunos e finalizuar edhe me videoklip ku tashmë mund ta gjeni në kanalin, YouTube.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Flori Mumajesi kurse videon e ka realizuar Imagine Films. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO