Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Brooklyn dhe Nicola shihen bashkë për herë të parë pas thashethemeve për martesë

11:50 | 14 Gusht 2020

Brooklyn dhe Nicola vetëm pak ditë më parë lidhën fejesë.

Siç raporton Dayli Mail, 21 vjeçari Beckham dhe aktorja 25 vjeçare, ishin duke shijuar blerjen në  dyqanin e nënës së Beckham, Victoria Beckham në Londër.

Brooklyn me vendosjen e një unaze në dorën ku mbahen unaza e martesës, po vazhdon të ngrit spekulimet se një martesë mes tyre tashmë ka ndodhur.

Në anën tjetër çiftit për martesë, i është premtuar një shtëpi superluksoze nga familja Beckham.