Brenda shtëpisë së Majk, të dekoruar deri në detaje

Reperi Majk pasditën e sotme ka vendosur t’a kaloj në shtëpi.

ShowBiz

09/04/2018 18:26

Pamje brenda shtëpisë dhe në ballkon ka publikuar në llogarinë e tij në Instagra, shkruan lajmi.net

Bazuar në këto imazhe shihet se ambienti familjar i reperit të njohur është mjaft i këndshëm dhe i detajuar me shumë stil.

Ndryshe brenda kësaj shtëpis apo banese, Majk nuk ka publikuar ndonjë foto me të dashurën e tij të re, Melitën pasi me të shumicën e kohës po e kalon nëpër hotele dhe këtë e kemi marrë vesh në disa fotografi që Majk ka publikuar.

E duket se lidhja e tyre nuk është akoma mjaft serioze deri në atë masë sa pasditet e freskëta t’i kalojnë tek shtëpia  e tij./Lajmi.net/