Brenda dollapit të rrobave të vajzës së Kim Kardashian (FOTO)

North West tashmë është një zonjushë e vërtetë. Ajo ka vendosur të luajë me fustanet e saj, duke veshur rrobat më të mira.

ShowBiz

29/01/2016 22:01

Mirëpo, ky moment është fotografuar nga e ëma Kim Kardashian, e cila ka vendosur të shpërndajë në rrjetet sociale.

Mamaja e saj shpërndau foton e vogëlushes 2-vjeçare brenda dhomës së saj që ishte bërë një rrëmujë e vërtetë. “Duket se do të jetë një natë e gjatë”, shkruan Kim.

Lodra pafund dukeshin të shpërndara nëpër dhomë, një çadër Minnie Mouse, valixhe Hello Kitty dhe plot gjëra të tjera./gazetashqip

North-West