Brazili dërgon Serbinë në shtëpi me humbje, e mbyllë grupin si lider

Brazilianët fituan me rezultat të pastër ndaj Serbisë, 2:0.

Sport

27/06/2018 21:54

Brazili e ka vulosur kalimin në fazën tjetër si lider i grupit.

Brazilianët fituan me rezultat të pastër ndaj Serbisë, 2:0.

Golat u shënuan nga Paulinho dhe Thiago Silva.

Me këtë fitore, Brazili grumbullon 7 pikë, 2 më shumë se Zvicra që mbeti e dyta. /Lajmi.net/