Brazili “bombardon” Haitin (VIDEO)

Brazili ka mposhtur Haitin me rezultat 7:1 në Copa America. Philippe Coutinho realizoi het-trik kurse Renato Augusto shtoi dy të tjerë, ndërsa Gabriel, Lucas Lima e kompletuan triumfin e brazilianëve. James Marcelin shënoi golin e vetëm për Haitin.

Sport

09/06/2016 08:44

YouTube player

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.