Bradley Cooper dhe Irina Shayk shuajnë zërat rreth ndarjes – Lajmi.net
Bradley Cooper dhe Irina Shayk shuajnë zërat rreth ndarjes
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:10, 15 March 2019
Bradley Cooper dukej i lumtur përkrah partneres, Irina Shayk dhe vajzës së tyre, Lea, pas thashethemeve për ndarje.

Çifti filluan lidhjen më 2015, ndërsa dy vite më vonë mirëpritën vajzën, Lea, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Bradley Cooper, 44 vjeç, dhe e dashura e tij Irina Shayk, 33 vjeç, u fotografuan të lumtur ndërsa po shijonin një ditë me vajzën e tyre, të enjten pasdite.

Dyshja ishin pre e thashethemeve pas performancës së Bradley me Lady Gagën në “Oscars”, ku thuhej se kishte diçka më shumë rreth tyre.

Megjithatë, ata shuan zërat për krizë në lidhjen e tyre, duke u shfaqur të buzëqeshur në Los Angeles.

Irina ishte veshur në veshje sportive, ndërsa shfaqi bukurinë natyrale pa grim në fytyrë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO