Bournemouth-Arsenal, ja rezultati final

Arsenali ka fituar 2:0 ndaj Bournemouthit, për t'iu afruar Leicester Cityt në tabelë. Golashënues Mesut Ozil dhe Alex Oxlade-Chamberlain

Sport

07/02/2016 16:27

YouTube player