Bournemouth 1:2 Manchester City, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Manchester City ka shënuar fitore të vështirë por shumë të rëndësishme në kuadër të xhiros së tretë të Premierligës.

Sport

26/08/2017 16:17

Skuadra e Pep Guardiolas, mposhti në udhëtim Bounemouthin, me rezultat 1:2.

Gabriel Jesus në minutën e 21’-të dhe Raheem Sterling në minutën e 97’-të, shënuan për fitoren e dytë të Cityt këtë edicion.

Golin e vetëm për vendasit, e shënoi Daniels, në minutën e 13’-të.

Vlerësimet e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje, mund t’i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/