Bora Zemani “kopjon” këngëtaren e famshme shqiptare

Mbrëmë është mbajtur sfilata e Valdrin Sahitit.

ShowBiz

17/05/2022 18:09

Në mesin e VIP-ave të ftuar ishte edhe Bora Zemani, shkruan lajmi.net.

Moderatorja u shfaq e veshur me një fustan të verdhë dhe me flokët me modelin Bob.

Por si duket Bora për modelin e flokëve është frymëzuar nga këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa.

Dua Lipa kishte të njëjtin model në Met Gala 2019, madje fustani i fryrë të jep të njëjtën ide.

Ndryshe Bora dhe Donaldi mbrëmë janë shfaqur krah njëri-tjetrit./Lajmi.net/