Bora Zemani dhe Klaudia Pepa shkëlqejnë në natën e dytë të ‘Këngës Magjike’

Është duke u zhvilluar nata e dytë e festivalit "Kënga Magjike 2018".

ShowBiz

06/12/2018 21:04

Nuk ka dyshim se ato që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve janë dy prezantueset e këtij festivali, Bora Zemani dhe Klaudia Pepa, shkruan lajmi.net.

Edhe në këtë natë, Bora dhe Klaudia shkëlqejnë me fustanet e tyre, të cilat kanë vënë në pah format trupore bombastike.

Në videot e publikuara në Tv Klan, bukuroshet thonë se janë gati për natën e dytë dhe ftojnë të gjithë t’i ndjekin.

Edhe kjo natë është mjaft e rëndësishme, pasi performojnë artistë tejet të suksesshëm. /Lajmi.net/

https://www.facebook.com/tvklan/videos/694387420962047/

https://www.facebook.com/tvklan/videos/284326488889519/