Bora Zemani dhe Ilir Shaqiri bëhen bashkë për një emision?

“Për’puthen” është ndër formatet më të ndjekura të publikut shqiptar.

ShowBiz

05/06/2022 12:21

Bora Zemani shënjoi një tjetër pikë të karrierës së saj, ku përgjatë dy viteve moderoi emisionin dedikuar dashurisë.

Por gjasat janë që ky rrugëtim i saj mund të përfundojë.

Tashmë që sezoni televiziv është në mbyllje, në ‘Top Media’ po përflitet për ndryshime të mëdha, që do të prekin edhe moderatoren e njohur.

Kështu, sezoni i ardhshëm do të rikthejë një format të dashur për shqiptarët.

“Dancing with the Stars”, pritet të nisë vitin e ardhshëm dhe nga diskutimet e deri më tanishme, spektakli do ti besohet Bora Zemanit, e “Për’puthen” do të moderohet nga një kolege e saj, gjithashtu e njohur.

Emrat që po lakohen për “Për’puthen”, ku ndër to spikat ai i moderatores, Dojna Mema, e cila aktualisht është duke shijuar shtatëzanin e saj. Megjithatë deri në shtator, të tjera lëvizje do të ketë në televizion, duke e kristalizuar më shumë situatën për sezonin e ri që na pret.

Ndërkohë “Dancing with the Stars” do të ketë si kryetar jurie, Ilir Shaqirin, dhe tashmë stafi ka nisur përzgjedhjen e VIP-ave që pritet të marrin pjesë përgjatë spektaklit/Blic