Bonucci ‘transferon’ një super futbollist në Milan (FOTO)

11:21 | 15 Korrik 2017

Leonardo Bonucci shfrytëzon afërsinë e tij për ta bindur Andrea Belottin të transferohet në Milan.

Leonardo Bonucci ka nënshkruar me Milanin por tenton ta bind një tjetër yll të transferohet në San Siro.

Mediat italiane raportojnë se kapiteni i ri i “Rossonerëve” shfrytëzon afërsinë e tij për ta bindur Andrea Belottin të transferohet në Milan.

Belotti kërkohet nga shumë klube të mëdha evropiane, përcjell “lajmi.net”.

Por, Bonucci dhe Milan mundohen ta bindin që të transferohet në San Siro. /Lajmi.net/