Bonucci në Milan, ja çfarë mesazhi i ka dërguar Buffon (FOTO)

8:09 | 15 Korrik 2017

Gianluigi Buffon ka një mesazh për Leonardo Bonuccin.

Gianluigi Buffon ka përshëndetur Leonardo Bonuccin pas transferimit të mbrojtësit në Milan.

“Shokë të ekipit dhe të rrugës. Një rrugë të fitores. Të uroj gjitha të mirat. Do të më mundosh”, shkroi Buffon në rrjetet sociale, përcjell “lajmi.net”.

Bonucci po ashtu ka falënderuar Buffonin duke i thënë se do të takohen në Kombëtaren italiane. /Lajmi.net/