“Bombë” në NBA: LeBron nënshkruan me Lakers – Lajmi.net
“Bombë” në NBA: LeBron nënshkruan me Lakers
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 8:14, 2 July 2018
45A5F26A-36C3-44B1-A232-E9FF6508051B-3443-00000539026E2455
Lajme "bombastike" nga SHBA-të.

Skena e basketbollit amerikan nga sonte do të jetë krejt ndryshe.

Kjo pasi LeBron James ka nënshkruar kontratë katërvjeçare me klubin e dytë më të trofeshëm, Los Angeles Lakers.

ESPN konfirmon se tashmë gjithçka është e kryer dhe pritet zyrtarizimi nga klubi kalifornian.

Mbreti do të përfitojë 154 milionë dollarë për katër vitet e ardhshme.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO