Bombastike: Elia Zaharia shtatzënë?! (Foto)

Sonte në Pallatin e Kongreseve në Tiranë po mbahet nata e parë gjysmëfinale e festivalit shqiptar ‘Kënga Magjike’.

ShowBiz

07/12/2016 22:01

Përpos Ardit Gjeberas, këtë festival po e udhëheq edhe këngëtarja Elia Zaharia, gruaja e Princ Leka II.

E në disa fotografi të siguruara nga lajmi.net nga vendi i ngjarjes, kuptohet se Elia është shtatzënë.

Të paktën këtë përshtypje e ka lënë pamja e saj ku vërehet barku i fryrë.

Deri më sot, çifti nuk ka folur asnjëherë për këtë gjë dhe çdo gjë  mbetet në suazën e supozimeve.

Kujtojmë se dasma e tyre pati marrë jehonë edhe në mediet botërore./lajmi.net

15415902_586118761579774_423499587_n15328392_586118768246440_1541327158_n