Bomba Coco Austin

Coco Austin është njëra prej femrave më ‘bombastike’ në botë. Bukuroshja bionde amerikane vazhdon t’i ‘çmend’ meshkujt me fotografitë që i poston kohë pas kohe në rrjetet sociale. Edhe fotografia e fundit, e postuar në Twitter, nuk do shumë koment. Bashkëshortja e reperit Ice-T i la shumë pak vend imagjinatës, duke u prezantuar me një…

ShowBiz

25/01/2014 11:55

Coco Austin është njëra prej femrave më ‘bombastike’ në botë. Bukuroshja bionde amerikane vazhdon t’i ‘çmend’ meshkujt me fotografitë që i poston kohë pas kohe në rrjetet sociale.

Edhe fotografia e fundit, e postuar në Twitter, nuk do shumë koment. Bashkëshortja e reperit Ice-T i la shumë pak vend imagjinatës, duke u prezantuar me një fustan të tejdukshëm. 34 vjeçarja shquhet me të pasmet gjigante dhe gjoksin e bujshëm. Lum Ice-T që e ka!