Bolt: Do të jem tifoz i këtij ekipi në “Botërorin 2018”

12:59 | 13 Qershor 2018

Usain Bolt është tifoz i Argjentinës.

Usain Bolt ka zbuluar preferencën e tij në Kampionatin botëror 2018.

Ish sprinteri nga Xhamajka është tifoz i Argjentinës.

“Unë jam adhurues i Argjentinës”, tha 8 herë kampioni i Olimpiadës.

“Mendoj që kemi një mundësi të mirë nëse luajmë mirë, pastaj do kemi një mundësi të shkojmë në finale dhe ta fitojmë”, shtoi ai. /Lajmi.net/