Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Bluza që ka veshur Eleni Foureira gati ia zbulon pjesët intime

8:45 | 25 Mars 2019

Eleni Foureira ka provokuar keq me fotografinë e fundit.

Eleni Foureira ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një palë pantallona dhe një bluzë, e cila mbulonte vetëm një pjesë të gjoksit.

Eleni ka pranuar shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit mbi këtë foto, në të cilën gati zbuloi pjesët intime.

Eleni Foureira është këngëtarja me prejardhje shqiptare që po shënon famë jashtë trojeve shqiptare. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Boom ? ??

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on