Blunt dhe Real1 fusin vajza seksi në shtëpinë e re

19:48 | 13 Qershor 2018

Reperët e njohur Blunt dhe Real 1 përmes rrjeteve sociale kanë treguar se kanë blerë shtëpi të re luksoze.

Së fundmi, ata kanë futur brenda shtëpisë vajza seksi të cilat inçizohen nga vetë reperët duke bërë lëvizje të ndryshme, shkruan lajmi net.

Blunt, ditë më parë u ther me thikë në Prishtinë, ku i dyshuari për këtë ishte Adrian Berisha apo siç njihet për publikun Dj Gamble.

Kënga e fundit e tyre mbetet “Shaolin Gang”, që numëron mbi një milion klikime. /Lajmi.net/