Gabimi i FSHF

Tifozat_Kuq_e_Zi_ne_Elbasan_Arena

Gabimi i federates Shqiptare Te Futbollit . Sipas shume njerezve dhe poashtu pothuajse  Te gjitha tifozerive Shqiptare FSHF ka bere gabim lidhur me ndarjen e biletave duke ndare vetem 200 bileta per Tifozet Kuq e zi . Sipas tyre Kombetarja…

Lexo artikullin

Baliisti takohet me …?

12088527_959481770775381_7455559729943046147_n

Ismail Morina i njohur ndryshe si Ballisti para ndeshjes Shqiperi-Serbi eshte takuar me Nuri Seferin apo siq njihet "Albanian Tyson" Seferi ka postuar nje foto me Ballistin duke shkruar : Me mikun tim Ismail Morina mbrëm në një darkë në…

Lexo artikullin