Gabimi i FSHF

Tifozat_Kuq_e_Zi_ne_Elbasan_Arena

Gabimi i federates Shqiptare Te Futbollit . Sipas shume njerezve dhe poashtu pothuajse  Te gjitha tifozerive Shqiptare FSHF ka bere gabim lidhur me ndarjen e biletave duke ndare vetem 200 bileta per Tifozet Kuq e zi . Sipas tyre Kombetarja…

Lexo artikullin