Mafia e FFK-së

mafia

Show TV turk, CTSport çek, RTS1 serb, BHT1 boshnjak, RTE2 irlandez, Een belg, RAI1 italian, BBC Two e Uellsit, SBS6 holandez, DajTo sllovak, RSI/RTS/SRF 2 zviceran, Telecinco spanjollle, ITV anglez, TF1 francez, ARD Das Erste gjerman, BBC Two e Irlandës…

Lexo artikullin

Aguero merr numrin 10 tek Argjentina!

Sergio Aguero - number 10

Sergio Aguero do t'ia rrëmbejë numrin 10-të, të paktën për një ndeshje bashkëkombasit të tij Lionel Messi. 'Pleshti' do t'i mungojë kombëtares së tij në ndeshjen që vlen për kualifikimet e botërorit Russia 2018, dhe për këtë arsye i famshmi…

Lexo artikullin