Noizy – mesazh për tifozët!

10446150_10152901575275883_4046733015514090073_o

Këngtari nga Shqipëria Rigels Rajku që njihet me nofkën “Noizy” ka dhënë një mesazh për Tifozët Shqiptarë!

Ja Meshazi i Tij:

Lutjet e mia shkojnë për vendin tim, për të na dhuruar nje loje te mrekullueshme dhe Fitore.. Sa për tifozët është koha për ti treguar botes se ne jemi ndryshe … Dhe pse disa nga ne Mund te jet me mendimin se, sic te trajtojn te tjeret, Ashtu ktheja Dhe ti.. Por jo, ne Jemi me te mire/zgjuar se kaq.. Ne do tregojme rrespekt Kur te hyni ne shtepine tone, kemi nder & dinjitet… Sepse Ashtu na kan mesuar te paret tane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *