Mozzik-ut pernjëmend i dhezi

27-4

Një nga reperët me të përfolur në skenën muzikore, Mozzik, që publikoi videoklipin më të ri të tij, të premten e kaluar, i kanë mjaftuar vetëm 4 ditë që të arrijë 1 milionë klikime në klipin e titulluar ‘Dhezu’.

Kënga është pëlqyer shumë nga fansat e reperit duke u ndëgjuar dhe shpërndarë gjithandej nepër rrjetet sociale.

Pas 2 këngëve në bashkëpunim me dy këngëtare të ndryshme që gjeneruan shumë klikime në Youtube muaj më parë, Krijuesi i Hiteve, Premtimet (duet me Kiden) dhe Ama Doren (duet me Xhensilen) tani ka realizuar këngën ‘Dhezu’ i vetëm që deri me tani po del të jetë shumë e dëgjuar.

 

Fjalë kyçe:

SQARIM!

Shkrimet në blogun e lajmi.net janë shkrime të përdoruesve të ndryshëm, të mundësuara nga lajmi.net. Shkrimet që i lexoni në blog nuk paraqesin qëndrimin e redaksisë së lajmi.net. Nëse një shkrim mendoni se ka përmbajtje që është e papërshtatshme në çfarëdoformë, klikoni butonin raporto apo na shkruani në [email protected]

Raporto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *