Duda Cena : Ndihem krenare !

12247110_1660959014191219_7677698535931932386_n

Princesha e EuroasisëMiss elegance of freedom of the world 2015 -janë disa nga tituj që ka fituar modelja 16 vjeqare në ktë vitë !

Pos këtyre titujve ajo mori pjesë edhe në spektalin “KREATORI ME I MIRE SHQIPTAR 2015” ,organizuar nga Gecjan fashion Group (GfG) dhe RTV 21… Ku producent ishte Ilir Geci .

12341102_1670055959948191_7568526623231525956_n

Për të gjitha këto suksese të arituara mbrenda këtij viti ajo shprehet se është krenare që ka përfaqsuar Kosovën dhe për hapat e mëdha të aritura në karrierën e saj  !

Në rrjetin social Facebook ajo është shprehur :Viti 2015 më ka sjell shum suksese ne karrierën time.Vitin e kaluar më datë 27 Dhjetor 2014 ishin hapat e parë të karierës time.Ndihem shumë e privelegjuar dhe krenare që kam përfaqesuar denjësisht Kosoven time te bukur .
Për sukseset e mia falenderoj Znjsh.Sidrita Sadikaj dhe menaxherin tim të nderuar Z.Shpejtim Zeneli !

SQARIM!

Shkrimet në blogun e lajmi.net janë shkrime të përdoruesve të ndryshëm, të mundësuara nga lajmi.net. Shkrimet që i lexoni në blog nuk paraqesin qëndrimin e redaksisë së lajmi.net. Nëse një shkrim mendoni se ka përmbajtje që është e papërshtatshme në çfarëdoformë, klikoni butonin raporto apo na shkruani në [email protected]

Raporto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *