Bllokohen dy rrugë në qendër të kryeqytetit – Lajmi.net
Bllokohen dy rrugë në qendër të kryeqytetit
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 16:09, 15 April 2019
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka paralajmëruar për fillimin e punimeve në rrugët ‘Ukshin Hoti’ dhe ‘Robert Doll’ në Prishtinë.

Ahmeti përmes një postimi në Facebook ka shkruar se qarkullimi në këto rrugë do të jetë me kufizime.

“Sot kanë filluar punimet në rehabilitimin e rrugëve Ukshin Hoti dhe Robert Doll në qendër të qytetit. Qarkullimi do të jetë me kufizime, prandaj lusim për mirëkuptim deri në përfundimin e asfaltimit”, ka shkruar Ahmeti. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO