Bleros po i mungon Afrona, këngëtari poston këtë imazh

Pandmeia ka mbajtur Bleron dhe Afronën larg njëri-tjetrit për muaj me radhë.

ShowBiz

07/06/2020 18:51

Në shtator të vitit të kaluar çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, por nga ajo kohë Afrona dhe Blero kanë kaluar mjaft kohë larg njëri tjetrit, shkruan lajmi.net.

Pas shpërthimit të koronavirusit, ri-bashkimi i tyre është shtyrë për edhe një kohë, dhe kjo mund të konsiderohet si periudha më e vështirë e tyre në jetën bashkëshortore.

Blero së fundi ka publikuar një foto nga shtëpia e tyre, e në mbishkrim ka treguar sa shumë po i mungon Afrona. /Lajmi.net/