Blero përfundon klipin,nisë pushimet (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi ka përfunduar xhirimet e videoklipit të tij më të ri të titulluar “Jojo”.

ShowBiz

22/06/2015 17:30

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes rrjeteve sociale ku ka treguar se ka përfunduar xhirimet dhe është nisur për në Palma De Mallorca,për të pushuar pas një pune të lodhshme.

Këngën “Jojo” këngëtari do ta sjellë në bashkëpunim me anëtarin e grupit TDS,Onatin.(Lajmi.net)
1