Blero dhe Onat publikojnë trailerin e videoklipit (Video)

Këngëtari Blero ka realizuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me anëtarin e grupit TDS,Onatin.

ShowBiz

24/06/2015 13:24

“Jojo” titullohet kënga që dyshja do ta sjellë të realizuar me videoklip,për xhirimet e të cilit kanë udhëtuar në Turqi.

Ky videoklip në të cilin Blero përfshihet në disa skena të nxehta me një femër,do të publikohet të shtunën(Lajmi.net)

YouTube player